Co jest najważniejsze w Szkole

Jak w tytule. Co wg was jest najważniejsze podczas pracy w Szkole? Co scala/cementuje?

-nie, nie misja i nie wiedza. pieniąszki też nie.

otóż w szkole najważniejsza jest wina. nie, że na trzeźwo sie nie da w tym miejscu przeżyc. wina jako odpowiedzialność.

Opisywałem niedawno jak zostałem E.T AJTI.

historia ta nie zakończyła się jednak tym. po pewnym czasie. w zimny pizdziernikowy poranek, jak grom z jasnego nieba, jak pit bull w kaczke - pojawiła się do wypelnienia nowa tabela. odmienna. obejmująca spis elementów majątku. sam już, bez dekretacji, rozpocząłem prace. i tak mi to przywala. nie ma sie co łudzić.

dumny dokonałem spisu. po kilkunastu godzinach dotarła dekretacja...."odpowiedzialny za spis(wazne to dla dalszej części historii wiec zapamietac smyki)...Zastępca" we współpracy ze mna. pozostawały do uzupelnienia 2 pola :"odpowiedzialny za spis" oraz "osoba odpowiedzialna za sprawy IT".

na logike: dekretacja na Zastępcę, 2 tyg wcześniej ja zostałem ET AJTI....z pozoru sprawa wyglądała na banalnie prostą. Ale nie w Szkole. nie, nie, nie

no no no no no. Zwróciłem się o przekazanie inf. kogo wpisać. No nie zgadniecie. Tym razem to ja byłem odpowiedzialny za spis. A Zastępca, który figurował w dekretacji jako odpowiedzialny za spis, a 2 tyg temu nie mógł być IT...został IT. powiecie - qr....chaos. bajzel. nie, nie, nie drogie smyki. To bardzo przemyślana strategia. Otóż 2 tyg wcześniej kluczowe byly dane z zakresu IT wiec wpisano mnie żeby miec "winnego", później kluczowe były dane spisowe. wiec wpisano mnie. żeby mieć "winnego". tak oto w dzisiejszym odcinku poznaliśmy to co w szkole jest najważniejsze - miec winnego. nie rozwiązanie problemu. ale "wina'.

przy okazji przedstawiłem tzw. szkolną logikę. sugeruję nie stosować jej w życiu pozaszkolnym.